Den 22. a 23. - Tak si tady jen tak smažím a trénuju

31.01.2020

Čtvrtek 30.1. a pátek 31.1.
Den 22. a 23. - Tak si tady jen tak smažím a trénuju
Aklimatizace: stále 2650/2700
VO2MAX: 51 (odpoledne 53)
Váha: 70.4kg

Včera jsem neměl už sílu psát. Dopolední čtrnáctka, prací povinnosti, příprava palačinek, mě zmohly natolik, že i odpolední trénink jsem odkroutil jen tak na půl. Pereme si tu sami. Samozřejmě růčo. Praní, samo o sobě, není až tak velký problém, ale občas bývá problém sehnat vodu a nádoby na praní (lavór a kýbl). A až to všechno vyperete, tak si ještě musíte vybojovat místo na šňůře. A taky ulovit pár kolíčků na prádlo. Těch je tu mizivě málo a dost tu fouká. Takže, co není přikurtované, tak se za chvíli válí na zemi v prachu a můžete začít znova.

Už asi tři dny jsem neustále myslel na palačinky. Nakoupily jsme suroviny a pak jsem stál hodinu u plotny a smažil. Byla toho celkem slušná hromada. Aby ne, z dvanácti vajec a litru mléka. To se pak nemůžete divit, že se mi už nechtělo moc trénovat. No jooo, ochutnal jsem. Jednu před tréninkem a dvě k večeři.

Dnešní trénink nebyl taky žádný lážo plážo. Běhali jsem zase kopce 3×(6×150m). Kluci měli to samé , ale v prodloužené verzi 250m. Cestou zpět jsme se stavili na ovocnej džus a k tomu bábovku. Oběd a po něm aspoň jeden koblížek. Neskutečná žravost mě doprovází celý den. Po odpoledním výklusu, který stál za prd, jsem dostal neskutečnou chuť na cokoliv. Vydal jsem se do obchodu a skoro ho vykoupil. 2 coly, 1 oplatky vanilkové, jedny cappuccino, 1 chipsy, dvě balení arašídů a na vybalancovaní nutriční hodnoty jedno kilo banánů. A teď to všechno sežeru.

Čekají mě dva dny volna od běhání. Zítra jedeme na celodenní výlet do Addis Abeba a v neděli je den odpočinku. Půjdu jen do posilovny a sauny.

Dobrou noc