Den 7. - Zuby: všechny a už nebolí

16.01.2020

Den7 15/1

Aklimatizace: 2000/2700m

Váha: 74kg

Zuby: všechny a už nebolí

Ráno v 7 jdu běhat s Hankou. Pár dnů zápasila s rýmičkou, tak teď zkouší, jestli to teď už půjde. Dáváme pomalejší 7,5km okruh. Pořád funím jak lokomotiva, ale už se u toho cítím líp a postupně začnu navyšovat. Jakmile Garminy ukáží aklimatizaci 2700/2700 začnu dělat dvojfáze. Ale na to je ještě pár dní čas.

Brzký návrat z tréninku se dnes hodí. Mám objednanou masáž na 9h. Masér je místní špička. Masíruje zde takové legendy, jako je Mo Farah (doufám, že ho tady aspoň někde zahlédnu), nebo naše bytná Mimi Belete (hezké jméno, že?), běžkyně středních a dlouhých tratí.

Dle očekávání masáž bolí jak prase. Zatínám zuby, abych neječel na celej barák. Masér se jen pousmívá. No jo, sporťáci mají prostě práh bolestivosti někde jinde. Z masážního lehátka jsem se svezl rovnou na gauč a pozoruju jak se teď bude nechat masírovat David. O poznání míň se u toho šije, než já.

Kluci měli dopoledne dlouhý běh, a tak odpoledne je věnováno relaxaci. Procházkou lesem jdeme do Yaya resortu, kde je sauna a silnější wifina.

Dobrou noc